خرید چراغ جلو ال 90

جیپ از مفهوم گلادیاتور ، گلادیاتور اورلندر "فاروت" رونمایی کرده است که کامیونی است که برای رفتن به هرجای ماجراهای چند روزه ساخته شده است.
این هتل دارای یک چادر پشت بام ، یخچال و اجاق گاز کارآمد و یک منطقه نشیمن است.
این خودرو مجهز به موتور 3.0 لیتری V-6 EcoDiesel با جیپ و قطعه چراغ جلو ال 90 بسیاری از ویژگیهای خارج از جاده از جمله لاستیک 37 اینچ ، بالابر دو اینچی و وینچ با 12000 پوند است.

چه اتفاقی می افتد که در هنگام عبور از 10Best برنده جیپ گلادیاتور با وسیله نقلیه ساخته شده برای شما زندگی می کند؟ شما این مفهوم badass Gladiator Overlander "Farout" را دریافت می کنید ، یک ویژگی جدید را برای شما فراهم می کند ، زیرا مجهز به موتور 3.0 لیتری V-6 EcoDiesel Jeep ، چادر پشت بام و یخچال و اجاق گاز کاملاً کاربردی است. .
جیپ بیشتر
2020 جیپ گلادیاتور: اتومبیل و راننده 10Best
ما جیپ Wrangler با دیزل را تست می کنیم

مطمئناً این باعث می شود تا شما در برنامه های سرزمینی که احتمالاً داشته اید ، تجدید نظر کنید. Jeep's EcoDiesel که برای اولین بار در مدل 2021 در گلادیاتور ارائه می شود ، 260 اسب بخار قدرت و 442 اسب بخار گشتاور را خنثی می کند. اگرچه هنوز تخمینی EPA برای محدوده گلادیاتور در هنگام مجهز بودن به موتور دیزلی وجود ندارد ، اما Wrangler با همان موتور 538 مایل دور برگشت می دهد.

چادر پشت بام سفارشی بر روی مفهوم فاروت به اندازه کافی بزرگ است که تا چهار نفر می تواند بخوابد. فضای داخلی وسیله نقلیه نیز برای ماجراهای چند روزه به روز شده است که شامل تریم چوب ، یخچال و اجاق گاز مذکور ، یک فضای صندلی و فضای میز است.
با ضربه زدن به جاده ، جک
در مورد تب کابین و کمپ در اتومبیل خود را فراموش کنید
مفهوم Jeep Wayout برای سرزمین است
20 نکته و ایده برتر در مورد کمپینگ اتومبیل

برای اینکه این کانسپت بیشتر از جاده خارج شود ، جیپ اضافه به لاستیک های 37 اینچی گل و لای چرخ های 17 اینچی ، بالابر 2.0 اینچی از Jeep Performance Parts و یک سپر اصلاح شده مجهز به وینچ با 12000 پوند می دهد. ریل های سنگی سفارشی جلو و عقب کامیون را اداره می کنند و شوک ها به حالت تعلیق عملکرد Fox به روز می شوند.

تنها مورد دیگری که می توانیم درخواست کنیم تولید این وسیله نقلیه است.

منبع : قیمت چراغ جلو ال 90

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *